Kask Weterana – licytuj i pomagaj!

Do 13 sierpnia br. trwa licytacja unikatowego kasku – Kasku Weterana. To już druga edycja wspólnego projektu Fundacji Polskiej Grupy Zbrojeniowej, Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa oraz sanockiej pracowni Art Garage.
Idea projektu narodziła się w zeszłym roku przy okazji organizowanego przez Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa Rajdu Motocyklowego Weteranów. Wówczas to po raz pierwszy Fundacja PGZ zakupiła kask, a Marek Szatkowski – aspirant Państwowej Straży Pożarnej i jednocześnie właściciel pracowni Art Garage ozdobił kask motywami misyjnymi przy użyciu aerografu. Licytacja zgromadziła wielu chętnych, a dochód w kwocie 7000 zł został przeznaczony na rehabilitację weteranów – podopiecznych Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach poza Granicami Kraju.

W trakcie tegorocznej odsłony projektu powstał równie wyjątkowy kask, nawiązujący do udziału polskich żołnierzy w misjach zagranicznych – ozdobiony motywem polskiej flagi i napisem Weteran. Licytacja prowadzona jest w tym roku przez Fundację Sprzymierzeni z Grom na profilu Facebook Fundacji

Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na pomoc weteranom znajdującym się pod opieką Fundacji Sprzymierzeni z Grom. Licytacja trwa do 13 sierpnia do godz. 20:00. Zachęcamy do udziału – licytacji i pomocy weteranom! Oprócz gwarantowanej satysfakcji z udziału w licytacji, na zwycięzcę czeka niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Kask Weterana.

Fot. Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa