Licytacja Kasku Weterana – gratka dla fanów jednośladów

10 czerwca ruszyła licytacja Kasku Weterana. To wspólna inicjatywa Fundacji PGZ i Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa.

Sama idea stworzenia kasku pojawiła się przy okazji 2. Rajdu Motocyklowego Weteranów, którego uczestnicy w maju upamiętnili ponad setkę poległych weteranów. Za artystyczną stronę projektu odpowiadał pan Marek Sztkowski z pracowni ArtGarage. Grafika na kasku nawiązuje do misji Wojska Polskiego na Bliskim Wschodzie – pojawiły się tu wybrane symbole tych operacji, czyli: śmigłowiec Mi-24, transporter Rosomak, i sylwetka strzelającego żołnierza. Licytacja kasku prowadzona jest na profilu Facebook Centrum Weterana i potrwa do piątku, 18 czerwca do godz. 12.

Zysk z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach poza Granicami Kraju i rehabilitację rannych weteranów.

Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie!